CümbürCemaatTurkey Nedir?

2
181 views

İnsanların günlük iş ve okul vb. sıkıcı tempolarından bir nebze uzaklaşarak mizaha yönelmesini, sıkıntılarını, sevinçlerini anlatarak, yeni insanlarla tanışıp kaynaşırken yeni dostluklar edinmesini, bazen gülerken bazen de düşündürmesini sağlayan platformdur.

Olmak üzere çok sayıda grup açılarak bugün toplamda 900.000 den fazla üyeye hizmet vermektedir.

7 Haziran 2013 den bu yana içerisinde gerek sosyal sorumluluk projeleri, gerek gezgin festivalleri, gerek seminer ve eğitim çalışmaları olmak üzere pek çok başarıya imza atılmıştır.

2 YORUMLAR

  1. Ben bu grupta çok takılıyorum. Canım grubum. Buradan Simge’ye, Pelin’e, Mehmet’e, Merve’ye, Onur’a, Nihan’a ve Beste’ye selamlarımı iletiyorum. Teşekkürler.

  2. Cümbürcemaaturkey 10.000lerce üye ile eğlenebileceğiniz bir yandan da yeni insanlarla tanış olup, günün yorgunluğunu, sıkıntısını ve stresini rahatça atabileceğiniz bir aile ortamı. Yöneticilerimizin baz aldıkları en önemli unsurların başında üyelerin memnuniyeti gelmekte. Grubumuz mizah üzerine fakat yine de din, dil, ırk vb hassas şeyler üzerinden yapılan mizaha izin verilmemektedir. Kaliteli bir mizah aranıyorsa adres cümbürcematturkey❤

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin