EĞİTİM

İnter Turkey – Eğitim Platformu

Kurslarımıza katılım sağlamak istiyorsanız, metin sonunda olan form üzerinden bilgilerinizi bize aktarabilirsiniz.

Yolculuk başlıyor. 2020 yılında yeniliklerle sizlerleyiz.
İngilizce, Grafik Tasarım ve fotoğrafçılık eğitimlerine katılmak ister misin? Cevabın evetse okumaya devam etmelisin.

* Online İngilizce Dersleri

Başlangıç için dersler A1 ve A2 olacaktır. 3 adet grup kurulup (ders, konuşma, eğlence) her akşam olmakla birlikte hafa sonları duruma göre ders işlenecektir. Dersler yazı ve ses kayıtlarıyla başlayıp, videolarla desteklenecektir. Ders sonlarında İngilizce kelime oyunları gibi bazı oyunlar oynanıp, işlenen konulara dayalı ödevler verilecektir. Dersler Whatsapp üzerinden kurulan gruplarla gerçekleşecektir.

* İstanbul İngilizce Sınıfı

Yaygınlaştırılmış Eğitimi temel alarak gerçekleşecek bu derslerde Online derslerin her hafta tekrarı gerçekleşecek, ayrıca proje ve sunumlarla dersler pekiştirilecektir. Haftada 1 ya da 2 gün olacak derslerle sadece dinleyerek ve sorulara cevap vererek değil, dersin tamamında aktif görev alarak öğrenecek ve öğrendiklerinizi paylaşmaktan keyif alacaksınız.

* Grafik Tasarım

Grafik tasarım hakkında bilgilere boğulmadan, sadece yapmak istediğiniz şeylere odaklanacağınız bir eğitim dizisi karşınızda olacaktır. Başlangıç için Corel Draw ve Photoshop programlarını referans alarak, logo, broşür, mockup uygulamalarını göreceğiz.

* Temel Fotoğrafçılık

Bu eğitimde fotoğrafçılığın ne olduğunu ve temel bilgilerle neler yapabileceğimizi göreceğiz. Eğitim süresince zaman zaman düzenleyeceğimiz fotoğraf turlarıyla öğrendiklerimizi pratiğe dökme fırsatı bulacağız.

Translate » Language