InterTurkey gün geçtikçe kaybolan güven ve paylaşma duygularını yeniden canlandırmak, artan ekonomik sıkıntılar içinde parayı hiçe sayarak parasızda seyahat edilip gezgin kültürüne katkı sağlamak amacıyla 7 Haziran 2013 tarihinde Rotinda Ezel tarafından kurulmuştur.

InterTurkeyin uzantısı olan ve her amaca hizmet etmek amacıyla yine gönüllülük esas alınarak 12 adet alt oluşum kurulmuştur. öğrencilerin, hayvan severlerin, yardımseverlerin, mizaha ilgi duyanların, kimsenin yolda ya da dışarıda kalmasını istemeyenlerin kısacası hayatı dolu dolu yaşayıp tadını çıkaranların, bir taraftan da yurt içi ve yurt dışı gezen gezginlerin ortak paylaşımlarda bulunduğu bir platformdur.

Hiçbir maddi gelir gözetmeksizin çalışan bizlerin tek ve ortak amacı insanlara yardımcı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Tüm dünyada geniş kitlelere ulaşarak amacımız doğrultusunda yardımlaşmayı, dayanışmayı ve doğa sevgisini kazandırmak. Tüm insanlığa bu kültürü ve bilinci öğretmek uğrunda çıktığımız yolda her geçen gün katlanarak büyümek ve çok geniş kitlelere ulaşarak hedeflerimizi büyütmek topluluğumuzun yegane vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

“Hayattan kaçmak için değil, Hayatı kaçırmamak için yola çık” amacımız genetiklerimizde olan doğa ile iç içe yaşamayı, doğayı ve içiresinde yaşayan canlıları korumayı, kaybolan güven ve paylaşma duygularını yeniden canlandırmayı, gezerek öğrenmeyi, bilinçlenmeyi ve ekonomik sıkıntılar içinde parayı hiçe sayarak parasızda seyahat edilebileceğini ve bunları yaparken yardımlaşma ve dayanışma içerisinde bir bütün olmayı aşılamak.

InterTurkey Gruplarımız

GameTurkey Nedir?

KariyerTurkey Nedir?

MotoTurkey Nedir?

UniTurkey Nedir?

PatiTurkey Nedir?

HelpTurkey Nedir?

FoodTurkey Nedir?

OtostopTurkey Nedir?

KampTurkey Nedir?

CouchTurkey Nedir?

Translate » Language