InterTurkey Denizli Buluşma ve Mama Dağıtma Etkinliği

InterTurkey Denizli Etkinliği

Biz InterTurkey ailesi olarak yeryüzündeki tüm canlıların yaşam haklarını savunuyoruz. Türkiye’nin birçok yerinde bizlere ihtiyacı olduğunu bildiğimiz sokaktaki dostlarımız için bu kez InterTurkey Denizli olarak harekete geçiyoruz.

InterTurkey Denizli Mama Etkinliği

Denizli ekibi başta olmak üzere farklı şehirlerden de katılımların gerçekleşeceği etkinliğimize sizlerde desteklerinizi sağlayabilirsiniz. Alt gruplarımızdan PatiTurkey ailesine sizlerde katılabilir, sokaktaki, ormanlardaki terkedilmiş yada yaşamaya çalışan canlarımıza yardım edebilirsiniz.

InterTurkey Denizli Tanışma

Mama dağıtımı sonrasında bir araya gelerek sohbetlerimizi gerçekleştireceğiz. Her etkinlik sonu tanışma ve kaynaşma ile ailemizi büyütüyoruz. Sokaktaki canlarımız için çıktığımız yolda sizlerde bizlere katılabilir, desteklerinizi, yardımlarınızı ve hoş sohbetinizi dahil edebilirsiniz.

Denizli Etkinliği Duyurumuz

12 Mayıs Pazar akşamı saat 18:00’de Çınar Meydanı’nda toplanıyoruz.Önce patili dostlarımız için mama dağıtımı gerçekleştireceğiz ardından hep birlikte iftarımızı yapacağız.
Gelin tanış olalım hem soframızı paylaşalım sohbetlenelim hem de sokaktaki dostlarımızla keyifli vakit geçirelim.
Bekleniyorsunuz

Rotasız Gezgin

Doğa ile içiçe ilk tanışmam 1999 yılında gerçekleşti. Duyduğum büyük hazzı yaklaşık 20 yıldır sürdürürken elde ettiğim kamp, gezi, seyahat, araştırma, keşif gibi deneyimleri sizlerle paylaşmak adına buradayım. Keşfettiğim, bildiğim rehber ve haritalarımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

2 thoughts on “InterTurkey Denizli Buluşma ve Mama Dağıtma Etkinliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir