InterTurkey Elazığ İftar Buluşması

InterTurkey Elazığ Buluşması

InterTurkey çatısı altında gerçekleştireceğimiz bir buluşma, tanışma, kaynaşma ve iftar etkinliği ile karşınızdayız. Elazığ InterTurkey çatısı altında toplanmaya, iftarlarını birlik, beraberlik ve paylaşım içerisinde açmayı hedefliyor.

InterTurkey Elazığ İftar Buluşması

12 Mayıs 2019 Pazar günü İftar vaktinde Fethi Sekin Mesire alanında iftar öncesi buluşacağız. Sonrasında yemeğimizi, sohbetimizi, dostluğumuzu paylaşacağız. Hep birlikte sürdürdüğümüz hayat mecrasında iyi dostluklarımızın temelini atıp yılları devirmek gayesindeyiz.

İftar yemeği ücreti 15₺ olacaktır. İçeriğinde ise kavurma, pilav, salata, soğuk içecek ve sınırsız çay var. Yediklerimizi eritmek için belki bir halay ortamı da yaratabiliriz. Paylaştıkça bereketleneceğine inandığımız iftar sofrasında görüşmek ümidiyle.

Rotasız Gezgin

Doğa ile içiçe ilk tanışmam 1999 yılında gerçekleşti. Duyduğum büyük hazzı yaklaşık 20 yıldır sürdürürken elde ettiğim kamp, gezi, seyahat, araştırma, keşif gibi deneyimleri sizlerle paylaşmak adına buradayım. Keşfettiğim, bildiğim rehber ve haritalarımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir