InterTurkey Şanlıurfa İftar Buluşması

0
170 views

İnterTurkey Şanlıurfa İftar Etkinliği

InterTurkey Şanlıurfa il etkinliğimizde sofralarımızın bereketini arttırıp, paylaşım içerisinde kaynaşmaya devam ediyoruz. Mübarek kıldığımız ramazan ayında soframızın bereketini paylaşarak arttırmayı hedeflediğimiz bu güzel günde Şanlıurfa’da bulunan tüm dostları aramızda görmek isteriz.

Şanlıurfa InterTurkey Buluşması

18 Mayıs 2019 tarihinde Yıldız Meydanı Taşkıran Konağı buluşmamız iftar öncesi 18:30 ‘da başlayacaktır. Açlığımız ile başlayacak gönül bağımız, iftardan sonra da devam edecektir. 22:00 ‘a kadar sürmesini planladığımız etkinliğimiz elbette durumun gidişatına göre esneyebilir. InterTurkey ailesi olarak sizleri aramızda görmek isteriz. Ayrıca bölgede ki gezgin dostlarımızda soframızın bereketini arttırabilir.

InterTurkey İftar, Dayanışma ve Tanışma

Birçok takipçimizin sadece uzaktan baktığını ve çekindiğini de biliyoruz. InterTurkey kapısı tüm halka açıktır. Gönül rahatlığı ile bizlerin arasına karışabilir, sohbetinizi bölüşebilirsiniz. İftar sonrasında da eğlencemizi halay programımız ile sürdüreceğiz. Bu etkinlik için herhangi bir ücret planlaması yoktur.

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin