InterTurkey Sivas Sahur Buluşması – 14 Mayıs

InterTurkey Sivas Sahur Etkinliği

InterTurkey Sivas sahur etkinliği ile tanışmaya ve kaynaşmaya devam ediyor. 14 Mayıs 2019 tarihinde Paşabahçe’de gerçekleşecek olan sahur etkinliğimize tüm Sivas’ta ki dostlarımız davetlidir.

Sivas InterTurkey Sahur Buluşması

Saatler 23:00 ‘ı gösterdiğinde güzel bir Sivas gecesine InterTurkey olarak damgamızı vurmak istiyoruz. Düzenlemiş olduğumuz organizasyonda siz değerli takipçilerimizin InterTurkey ailesi ile unutamayacağınız sevgi dolu, eğlenceli bir gece ile hayatınızda yer edinmesini hedefledik.

Paşabahçe’de gerçekleşecek olan sahur etkinliğimize karınca kararınca misali yiyeceklerimizi, içeceklerimizi getirip ortak bir sofra ile dostluğumuzu bütünleştirmeyi düşündük. InterTurkey Sivas etkinliğimize sizlerde katılım gösterebilirsiniz. Ayrıca bölgede ki gezgin kardeşlerimiz, dostlarımız varsa onlarda bizim bu programımıza dahil olabilir, soframızın tadı tuzu olabilirler. Bizler paylaştıkça büyümeyi hedeflemiş koca bir aileyiz. Sizlerde bu ailenin sahibisiniz.

Rotasız Gezgin

Doğa ile içiçe ilk tanışmam 1999 yılında gerçekleşti. Duyduğum büyük hazzı yaklaşık 20 yıldır sürdürürken elde ettiğim kamp, gezi, seyahat, araştırma, keşif gibi deneyimleri sizlerle paylaşmak adına buradayım. Keşfettiğim, bildiğim rehber ve haritalarımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

One thought on “InterTurkey Sivas Sahur Buluşması – 14 Mayıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir