InterTurkey Yalova Buluşması

0
155 views

ÎnterTurkey Yalova Buluşması

InterTurkey Yalova etkinliği tanışma ve kaynaşma buluşmasında güzel vakitler geçirmeyi planlıyoruz. 11 mayıs 2019 Cumartesi günü 21:30 ‘dan sonra günü Pazar gününe bağlamak ve Yalova çimenlerine güzel izler bırakmak istiyoruz. Doğanın tadını çıkartacağımız bu buluşma ve kaynaşma akşamına herkes katılabilir.

InterTurkey Yalova Buluşması

Uzun zamandır Yalova’da bir araya gelmediğimizi farkettik. 11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı saat 21:30 ‘dan sonra Yalova Sahil Deprem Anıtı nda buluşuyoruz. Sahilin, doğanın keyfini süreceğimiz bu kaynaşma etkinliğinde InterTurkey ailesine eşlik edebilirsiniz.

Yalova IntertTurkey İle Eğlenecek

Yalovanın güzel sahilinde üstelik temel okçuluk eğitimi verilecek. Tabi herkes ok atmak istemeyebilir. Olsun sahilde canlı müziğimiz var. Biliyoruz ki canlı müzik herkes tarafından sevilen bir aktivitedir. Oldu ki sevmediniz köylü vampir diye bir oyun var. Yani sizlerinde görüşlerine açık aslında. İsterseniz saklambaç bile oynanır. InterTurkey bireyleri hayata, doğaya, oyuna, eğlenceye, dostluğa, kardeşliğe açık bir topluluktur. Sen hayatı kaçırma!

Cevapla

Lütfen Yorumunuzu Girin
Lütfen İsminizi Girin