Kelebekler Vadisi Kamp ve Bungalow Fiyatları 2019

Kelebekler Vadisi Ücretleri 2019

Ülkemizin incisi Kelebekler Vadisi kamp fiyatları ve bungalov fiyatları hakkında sizlere biraz bilgi vereyim. 2019 itibariyle güncel olan fiyatların önümüzdeki yıllarda değişiklik gösterebileceğini unutmayın.

Kelebekler Vadisi Çadır Kamp Fiyatları

2019 itibariyle güncel tutulan fiyat detayları şöyle.  Ocak ve Şubat aylarında küçük çadır 120₺ olarak fiyatlandırılmış. Büyük çadır ise 135₺. Mart, Nisan ve Mayıs aylarında da bu fiyatlar devam edecek. Kelebekler vadisi kamp sezonu açıldığında ise fiyatlarda biraz yükselme olacak. Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında küçük çadır 150₺, büyük çadır 165₺ olacak. Bu fiyatlar kişi başıdır. Yani bir çadırda 2 kişi kalırsanız fiyat 2 ile çarpılır. Kış sezonuna giriş olduğunda ise Ekim, Kasım ve Aralık aylarında ise küçük çadır 135₺, büyük çadır 150₺ olarak karşımıza çıkacak. Bu fiyatlar tesisin temin ettiği çadırlardır.

  • Kendi Çadırınız İle Gelirseniz : Tabi ki kampçılar kendi çadırlarından ayrılmak istemeyecektir. Eğer kendi çadırınız ile gelirseniz küçük çadır fiyatları baz alınarak 30₺ indirim uygulanır. Yani Mayıs ayında 120₺ olan küçük çadır fiyatı baz alınır ve 30₺ indirim uygulanır. Bu da günlük konaklama 90₺ olarak karşımıza çıkar!

Kelebekler Vadisi Bungalov Fiyatları 2019

Kampçılar için gereksiz masraf gibi gözüküyor olsa da tadı ayrıdır. Bungalov yani ahşap evlerin fiyatları biraz yüksek gelebilir. Kelebekler Vadisi Bungalov fiyatları iki kalemde incelenebilir. Büyük ve standart bungalov evler.

  • Kelebekler Vadisi Standart Bungalov Ücret : Ekim, Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında kişi başı 150₺ olarak belirlenmiş. Kış sezonu ucuz ama Kelebekler vadisi bu aylarda da ılımandır. Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ise fiyatlar 165₺ olarak güncelleniyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları ise fiyatlarda ufak artış olacak. 180₺ olarak karşımıza çıkan fiyatlar biraz yüksek gelebilir.
  • Kelebekler Vadisi Büyük Bungalov Ücret : Ocak ve Şubat aylarında 180₺, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında 195₺, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 225₺, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında ise 195₺ olarak fiyatlandırılmıştır.

Kelebekler Vadisi Kamp ve Bungalov Detayları

Fiyatlar kişi başıdır. Fiyatlara açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Büyük bungalov evlerde tuvalet ve duş var. Toplamda 7 adet büyük bungalov bulunuyor. Standart bungalovlarda ise tuvalet, duş yoktur. Tesis içerisinde yeterli sayıda tuvalet ve duş alanları var. Standart bungalov misafirleri ortak alanları kullanabiliyor.

Ayrıca;

13 yaşından gün almamış 0-12 yaş arası çocuklardan kamp ücreti alınmamaktadır. 13 yaşından gün almış ve 15 yaşında olan çocuklara ise %50 indirim uygulanıyor. Tesiste özellikle ailelerin çocuklarını emanet edebileceği Stone House kulüp bulunuyor. Burada çocuklar güvenle oynarken, ailelerde keyiflerine bakabiliyor.

Kelebekler Vadisi Müşteri HizmetleriInter Turkey Kelebekler Vadisi Kampı Fırsatı

InterTurkey 2019 yılında Kelebekler Vadisi kampı atmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. 17-18-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan 3 günlük kamp ücretsiz! Evet yanlış duymadınız. 2gece 3 günlük kampta kendi çadırınız ile gittiğinizi düşünürsek 180₺ avantajlı olduğunuzu görürsünüz. Etkinlik hakkında detaylı bilgilere InterTurkey facebook gruplarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca sınırlı sayıdaki kontenjan için yerinizi şimdiden ayırabilirsiniz. Sağ köşede bulunan Whatsapp logosunu tıklayın, Kelebekler Vadisi temsilcisini seçerek yerinizi ayırtın.

KELEBEKLER VADİSİ FACEBOOK ETKİNLİK SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

 

Rotasız Gezgin

Doğa ile içiçe ilk tanışmam 1999 yılında gerçekleşti. Duyduğum büyük hazzı yaklaşık 20 yıldır sürdürürken elde ettiğim kamp, gezi, seyahat, araştırma, keşif gibi deneyimleri sizlerle paylaşmak adına buradayım. Keşfettiğim, bildiğim rehber ve haritalarımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir